Kazlų Rūdos savivaldybės neįgalieji paminėjo artėjančią Tarptautinę neįgaliųjų dieną

Artėjant Tarptautinei neįgaliųjų dienai Kazlų Rūdos savivaldybės neįgaliųjų draugija tradiciškai sukvietė draugijos narius į šventę: pabūti kartu, pabendrauti, susitikti su savo likimo draugais.

Renginys, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai atminti, prasidėjo šventomis Mišiomis Kazlų Rūdos bažnyčioje. Po pamaldų puikiai ir šventiškai nusiteikę savivaldybės neįgalieji rinkosi Kazlų Rūdos savivaldybės viešosios bibliotekos salėje. Šventėje dalyvavo ir Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotoja R. Vinikienė, administracijos direktorius V. Kazlas, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja J. Simonavičienė, Seimo nario J. Olekos padėjėja A. Ramanauskienė, kiti svečiai.

Pilną, optimistiškai nusiteikusių neįgaliųjų draugijos narių salę nuoširdžiais žodžiais pasveikino mero pavaduotoja R. Vinikienė. Mero pavaduotoja kalbėjo, jog šalia mūsų gyvena ir kitokie – specialiųjų poreikių turintys žmonės, kurie nori jaustis reikalingais, gyventi pilnavertį gyvenimą. Mero pavaduotoja R. Vinikienė taip pat padėkojo Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos pirmininkei R. Sarapinavičienei už asmeninę iniciatyvą bei darbą savivaldybės neįgaliųjų draugijoje bei įteikė puokštę gėlių.

Sveikindamas susirinkusiuosius šventės dalyvius Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorius V. Kazlas prisiminė Kazlų Rūdos savivaldybės neįgaliųjų draugijos įsikūrimą bei draugijos veiklos pradžią. V. Kazlas taip pat kalbėjo ir apie šiuo metu vykstančius svarbius darbus savivaldybėje, siekiant pagerinti gyvenamąją aplinką.

Savivaldybės neįgaliuosius Seimo nario J. Olekos vardu pasveikino ir jo padėjėja A. Ramanauskienė.

Vėliau buvo pasveikinti draugijos jubiliatai, gimę antrąjį šių metų pusmetį ir švenčiantys garbingus 70-ties, 80-ties ir 90-ties metų jubiliejus. Jiems buvo įteikti Kazlų Rūdos savivaldybės mero V. Kanevičiaus sveikinimai.

Renginio metu Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos pirmininkė R. Sarapinavičienė prisiminė draugijos partnerius ir rėmėjus. Pirmininkė padėkojo ir Kazlų Rūdos savivaldybei bei jos vadovams už dalykinį bendradarbiavimą ir partnerystę, įgyvendinant bendrus sumanymus.

Parengė Milda Paškauskienė
Mero patarėja

  
Jūsų komentaras

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

KAZLURUDA.INFO – naujienos, įvykiai ir aktualijos © 2021 Visos teisės saugomos

WEB sprendimas: BEON

TVS: WordPress