Kurios savivaldybės mokyklos stipriausios lengvosios atletikos keturkovėje?

Praėjusį trečiadienį buvo sudrumsta Kazlų Rūdos K.Griniaus sporto aikštyno ramybė. Jos kaltininkais ir liudininkais tapo savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų lengvaatlečiai, kurie varžėsi sporto šakų karalienės – lengvosios atletikos keturkovės varžybose. Pavasario saulė, atitinkanti Europos Sąjungos standartus, šildė bėgimo takus, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo sektorius. Tuo pat metu sportininkai šildė savo raumenis ir ruošėsi pagrindiniam startui. Rungčių repertuarą kaip visada sudarė 60 m bėgimo, šuolio į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko metimo ir 500 m (merginoms), 800 m (vaikinams) bėgimo rungtys. Viena iš keliamų sąlygų varžyboms buvo ta, kad dalyviai turėjo būti gimę 2000 m ir jaunesni (kaip supratote, kam virš 60, dalyvauti nebuvo leidžama…). Kazio Griniaus gimnazijos aikštyne prie pirmos rungties, 60 m bėgimo starto linijos rikiavosi Plutiškių vidurinės, Kazlų Rūdos pagrindinės ir to paties miestelio specialios mokyklos lengvaatlečiai. Merginų grupėje dvikova vyko tarp Kazlų Rūdos pagrindinės ir Plutiškių vidurinės mokyklos, kurią komandinėje įskaitoje laimėjo A.Urbštienės vadovaujamos plutiškietės. Tai A.Karpauskaitė, M.Kostina, V.Lupeikytė, K.Matjošaitytė, G.Matusevičiūtė, V.Muliauskaitė. Individualioje įskaitoje geriausiai šiose varžybose pasirodė V.Kazlausko auklėtinė I.Gimževskytė, laimėjusi tris rungtis iš keturių. Sunkiau lengvaatletei sekėsi tik kamuoliuko metimas. Antrąją vietą individualioje įskaitoje iškovojo plutiškietė G.Matusevičiūtė, trečia – komandos kolegė V.Lupeikytė.

Vaikinų grupėje trečioji komandinė vieta atiteko specialiosios mokyklos sportininkams, nugalėtojais tapo gerokai lenkdami varžovus, plutiškiečius, Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos lengvaatlečiai. Tai E.Arciškevičius, A.Zinkevičius, M.Sabaliauskas, M.Bielskus, L.Vaitukaitis, L.Buragas. Vienvaldžiu lyderiu šioje grupėje individualioje įskaitoje buvo E.Arciškevičius, laimėjęs taip pat tris rungtis iš keturių. Kaip ir I.Gimževskytei, taip ir šiam sportininkui „achilo kulnas“ buvo kamuoliuko metimas. Šuolio į tolį sektoriuje tokį pat rezultatą kaip ir E.Arciškevičius (5,30 m), pasiekė M.Sabaliauskas, kuris po 4 rungčių buvo antras, trims lengvaatlečiams (M.Bielskui, L.Vaitukaičiui, L.Buragui) teko dalintis surinkus vienodai taškų 3-5 vietomis.

Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos vaikinai ir Plutiškių vidurinės mokyklos merginos – tai komandos, kurios varžysis platesniuose vandenyse, tarpzoninėse varžybose, vyksiančiose gegužės 9 d. Jurbarke. Tądien kažkam tai bus pergalės diena…

Parengė sporto centro direktoriaus pavaduotojas Giedrius Gorianovas

  
Jūsų komentaras

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

KAZLURUDA.INFO – naujienos, įvykiai ir aktualijos © 2021 Visos teisės saugomos

WEB sprendimas: BEON

TVS: WordPress