Mocevičiaus firma „GINALAS” prisijungė prie B. VANAGO komandos

Nuo šių metų gegužės 5 dienos Mocevičiaus firma „GINALAS” tapo nauju lenktynininko Benedikto Vanago strateginiu partneriu ir sportininko komandos pavadinimą papildė pasaulinis prekinis ženklas „STIHL”. Naujasis lenktynininko komandos pavadinimas skamba „General Financing – STIHL”.

Derybos tarp „GINALO” vadovo Ginto Mocevičiaus ir Benedikto Vanago užsimezgė dar šią žiemą. Abi pusės greitai rado bendrus interesus. Pasak G. Mocevičiaus, prekinis ženklas „STIHL” visame pasaulyje yra asocijuojamas su pačia aukščiausia kokybe ir patikimumu.

„Benediktas Vanagas vadovaujasi tokiomis pačiomis vertybėmis kaip ir mes bei gyvena ta pačia lyderio dvasia. Sutampant požiūriui į profesionalumą, palanku kurti tvarią partnerystę”, – teigė G. Mocevičius.

Diskusija atvedė prie konkrečių sprendimų – 2014 metų gegužės 5 dieną Kazlų Rūdoje gimė strateginė partnerystė, kuri įformino abiejų šalių bendradarbiavimą. Abi pusės sutarė, jog ši partnerystė yra kuriama ir tam, kad prisidėtų prie vietinės bendruomenės gerovės.

Mocevičiaus firma „GINALAS“ pradėjo veiklą 1993 m. Įmonė buvo įkurta, pasirašius sutartį su didžiausia motorinių pjūklų gamintoja – Vokietijos firma „STIHL”. Šiuo metu įrenginiai parduodami daugiau nei 100 specializuotų prekybos vietų Lietuvoje ir Latvijoje, kuriose atliekamos ir serviso paslaugos. Įmonė taip pat importuoja „Fiskars Group”, Milwaukee ir Makita produkciją. „GINALAS” aktyviai finansuoja ir remia įvairius projektus, kaip pavyzdžiui, vaikų futbolo akademiją „STIHL” Garliavoje.

Benediktas Vanagas – vienas labiausiai patyrusių pilotų Baltijos šalyse. Paskutinius dvejus metus jis garsino Lietuvos vardą pasauliniame Dakaro ralio maratone. Praėjusiais metais nugalėjo žymiausiose žiedinėse 1000 km lenktynėse Baltijos šalyse. Nacionaliniam automobilių klubui vadovaujantis lenktynininkas taip pat aktyviai propaguoja saugų eismą Lietuvoje.

„Ginalo“ inf.

  
Jūsų komentaras

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

KAZLURUDA.INFO – naujienos, įvykiai ir aktualijos © 2021 Visos teisės saugomos

WEB sprendimas: BEON

TVS: WordPress