Atlygis moksleiviams už puikius rezultatus

Už didelį aktyvumą ir puikius pasiekimus moksle ir sporte 19 moksleivių buvo apdovanoti netradicine išvyka į sostinę. Ekskursija įvyko praeitą trečiadienį (2014 05 21). Gabiausi Kazlų Rūdos ir Bagotosios pagrindinių mokyklų mokiniai aplankė Benedikto Vanago garažus, Lietuvos radiją ir televiziją, televizijos bokštą ir lenktyniavo kartingais.

Anksti ryte išvykę moksleiviai pirmiausia aplankė B. Vanago garažą, kuriame išvydo galingus sportinius automobilius, pamatė, kaip verda darbas tikro lenktynininko dirbtuvėse ir turėjo galimybę pabendrauti su žinomu sportininku. Po trumpos ekskursijos, kurią vedė pats B. Vanagas, moksleiviai galėjo užduoti lenktynininkui klausimus, nusifotografuoti ir gauti parašą.

Lietuvos radijuje ir televizijoje moksleiviai pamatė, kaip gimsta laidos „Panorama“, „Labas rytas“, „Gustavo enciklopedija“ bei radijo programos. Gidė vaikams papasakojo apie televizijos ir radijo istoriją. Įdomiu ekskursijos fragmentu tapo pasakojimas apie sausio 13-osios įvykius. Moksleiviams perteiktos emocijos ir nuotaika, kuri tvyrojo tą naktį, nuosekliai atpasakoti įvykiai ir parodyta šūvio žymė, kuri yra išlikusi iki šių dienų.

Televizijos bokšte, pasigrožėję panorama ir suvalgę ledų, moksleiviai išvyko lenktyniauti su kartingais. Pasitikęs instruktorius pravedė instruktažą apie saugų kartingų vairavimą ir davė keletą patarimų, kaip greičiau įveikti trasą. Moksleiviai rungėsi mergaičių ir berniukų kategorijose. Viso buvo įsteigtos 6 prizinės vietos – po 3 berniukams ir po 3 mergaitėms. Laimėtojais tapo greičiausiai trasą įveikę moksleiviai. Vaikai buvo apdovanoti vertingais STIHL prizais.

Grįždami namo moksleiviai gavo užduotį parašyti, kas labiausiai įsiminė iš visos kelionės. Visi sutartinai nutarė, kad iš visos kelionės labiausiai patiko susitikimas su B. Vanagu ir pasivažinėjimas kartingais.

Ekskursijos organizatoriai Kazlų Rūdoje įsikūrusios Mocevičiaus firma „Ginalas“ ir UAB „Blokas“ mano, jog yra privalu skatinti gabius moksleivius, kad jie ir toliau siektų aukštų rezultatų moksle, sporte ir gyvenime. Pasak, G. Mocevičiaus „Moksleiviai turi žinoti, jog už pastangas jiems gyvenime bus atsilyginta su kaupu. Tikiuosi, jog tokia išvyka taps paskatinimu ir kitiems mokyklų mokiniams labiau stengtis ir tikėti, jog sunkus darbas atsiperka“.

Marius Bieliauskas

  
Jūsų komentaras

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

KAZLURUDA.INFO – naujienos, įvykiai ir aktualijos © 2021 Visos teisės saugomos

WEB sprendimas: BEON

TVS: WordPress