Miesto puošmena – atgijęs siaurukas [STRAIPSNIŲ ANONSAS]

Miesto puošmena – atgijęs siaurukas

Šiais metais Kazlų Rūda mini garbingą 270 metų jubiliejų. Ta proga visoje savivaldybėje vyksta renginiai, skirti šiai sukakčiai paminėti. Beveik tris šimtmečius gyvuojančio miesto gimtadienis įamžintas ir įspūdingu medžio dirbiniu – Kazlų Rūdoje, puoselėjamoje erdvėje šalia bažnyčios atgijo reto grožio medinis siaurukas. Idėjos autorė – Kazlų Rūdos seniūnė Ingrida Černiauskienė, draugėn subūrusi nagingų meistrų komandą. Bendruomeninę iniciatyvą parėmė verslininkai ir krašto miškininkai. Miesto puošmena tapęs, gėlėmis išgražintas siaurukas sulaukė šilto gyventojų įvertinimo.

Daugiau – kitą savaitę KAZLURUDA.INFO ir “Kazlų Rūdos laikraštyje”.

Kino festivalis po atviru dangumi neaplenks ir Kazlų Rūdos

Praėjusiais metais Kazlų Rūdą aplankęs kino po atvirumi dangumi karavanas “Sidabrinės gervės naktys” ir šiemet neaplenks krašto kino gurmanų. Lietuvių kūrėjus propaguojantis festivalis rugpjūčio 1-ąją kazlųrūdiečiams padovanos naujausius šių ir praėjusių metų filmus bei susitikimą su kino aktoriais ir režisieriais.

 Daugiau – kitą savaitę KAZLURUDA.INFO ir “Kazlų Rūdos laikraštyje”.

Veiklą pradeda naujai išrinkti seniūnaičiai

Gegužės mėnesį savivaldybėje buvo renkami krašto žmonių atstovai – seniūnaičiai. Prieš kelerius metus įstatymu apibrėžta visuomeninė pareigybė po truputėlį sulaukia gyventojų pripažinimo, o naujai išrinkti seniūnaičiai nestokoja idėjų aktyviai ir naudingai veiklai įgyvendinti.

Daugiau – kitą savaitę KAZLURUDA.INFO ir “Kazlų Rūdos laikraštyje”.

 RAŠO SKAITYTOJAI. Jeigu Jūs manote, kad pas Jus viskas gerai…

Gyvenau su nuostata, kad mano dešimtmetis sūnus sunkiai auklėjamas vaikas: nuolankiai nevykdo mano nurodymų, užduoda begales nereikalingų klausimų, nors pakaktų tiesiog padaryti tai, ko prašoma. Visada ir visais klausimais su savo nuomone, kuri kardinaliai skiriasi nuo manosios. Savaime suprantama, visi šie dalykai iššaukdavo begalę konfliktų namuose. Ir nors buvau įsitikinusi, kad esu pakankamai gera ir protinga mama, dažnai apimdavo neviltis, nes kiekvienas rytas prasidėdavo konfliktu dėl netinkamų pusryčių, dėl nerandamų daiktų ar net užmirštos sportinės aprangos vežimo į mokyklą. O vakaras baigdavosi ginčais dėl nesutvarkytų daiktų, neparuoštų pamokų, per ilgo sėdėjimo prie kompiuterio ar dantų plovimo. Bandydavau su juo kalbėtis, tačiau tai nepadėdavo. Viduje kaupėsi apmaudas, nusivylimas ir neviltis, nes ta situacija veikė visus šeimos narius, o aš niekaip nesugebėjau jos pakeisti.”

Daugiau – kitą savaitę KAZLURUDA.INFO ir “Kazlų Rūdos laikraštyje”.

Kazlų Rūdos poligonui suteiktas garbingas vardas

Šalia Kazlų Rūdos įsikūręs Lietuvos kariuomenės mokyklos Kazlų Rūdos poligonas turi naują vardą – jam suteiktas Brigados generolo Kazio Veverskio vardas. Kazys Veverskis – Senis (1913-1944) buvo vienas iš Lietuvos laisvės armijos kūrėjų.

Gegužės 28-ąją poligonas duris atvėrė Kazlų Rūdos krašto gyventojams. Susipažinti su karine technika, ginklais ir karininkais sugužėjo gausus būrys svečių iš švietimo įstaigų ir organizacijų.

DSC_0135

Daugiau – kitą savaitę KAZLURUDA.INFO ir “Kazlų Rūdos laikraštyje”.

  
Jūsų komentaras

Please enter your name

Please enter a valid email address

Please enter your message

KAZLURUDA.INFO – naujienos, įvykiai ir aktualijos © 2021 Visos teisės saugomos

WEB sprendimas: BEON

TVS: WordPress